MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 13062431
nr 1306 2431
Bokhylla
Tidigt 1900-tal, 75, djup: 28 cm, höjd: 130 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:33:28
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr